*--*PARK & REC YOUTH BASKETBALL STANDINGS*--**--*BOYS*--**--*3-4 GRADE...
*--*
PARK & REC YOUTH BASKETBALL STANDINGS
*--*
*--*
BOYS
*--*
*--*
3-4 GRADE NBL
*--*
*--*
TEAM RECORD
Bobcats 1-0
Brooks Lakers 1-0
Rodriguez Kings 1-0
Benne Sixers 0-1
Sinton Timber wolves 0-1
Velladao Hurricanes 0-1
*--*
*--*
ABL
*--*
*--*
TEAM RECORD
Monsibay Falcons 1-0
Shock Dragons 1-0
Soto Lakers 1-0
Dark Avengers 0-1
Knights 0-1
Sosa Lakers 0-1
*--*
*--*
CBL
*--*
*--*
TEAM RECORD
Gavcus Kings 1-0
Hood’s Hornets 1-0
Thunderbolts 1-0
Burbank Wizards 0-1
Red Hawks 0-1
Rogers Wizards 0-1
*--*
*--*
5-6 GRADE NBA
*--*
*--*
TEAM RECORD
Burbank Blue Devils 1-0
Burbank Bulls 1-0
Doran Clippers 1-0
Bradshaw Bulldogs 0-1
Globetrotters 0-1
Sparkman Lakers 0-1
*--*
*--*
ABA
*--*
*--*
TEAM RECORD
Emmanuel Sons 1-0
Fastbreak 1-0
Gobble Bulldogs 1-0
Alston Raptors 0-1
Caberea Wolfpack 0-1
Quakes 0-1
*--*
*--*
CBA
*--*
*--*
TEAM RECORD
Avengers 1-0
Calvary Cavaliers 1-0
Weinfeld Clippers 1-0
Three-point Thunder 0-1
Albers Magic 0-1
Ceron Raptors 0-1
*--*
*--*
PAC-6
*--*
*--*
TEAM RECORD
Bordey Falcons 1-0
Copeland Magic 1-0
Metallic Monkeys 1-0
Bombers 0-1
Longhorns 0-1
Minasian Bulls 0-1
*--*
*--*
7 GRADE
*--*
*--*
TEAM RECORD
Graceffo Tarheels 6-0
Evans Magic 6-1
Hollywood Toyota Lakers 5-2
Barerra Bruins 4-2
Shockwave 3-3
Schwer Clippers 3-4
Wizards 2-5
Lost Boys 1-6
Tornadoes 0-7
*--*
*--*
8-9 GRADE BLUE
*--*
*--*
TEAM RECORD
Bass Lakers 1-0
Elder Magic 1-0
Heat 1-0
Intensity 0-1
Rodriguez Bruins 0-1
Shooters 0-1
*--*
*--*
RED
*--*
*--*
TEAM RECORD
Eagles 1-0
Soto Wolfpack 1-0
Special Sauce 1-0
Coyotes 0-1
Dogs 0-1
Suckley Clippers 0-1
*--*
*--*
GIRLS
*--*
*--*
3-4 GRADE WNBL
*--*
*--*
TEAM RECORD
Lady Trojans 5-0
Breakers 4-1
Supreme Girls 3-2
Baby Sparks 2-3
Gobble Bulldogs 1-4
Roxy Chicks 0-5
*--*
*--*
WABL
*--*
*--*
TEAM RECORD
Hoopgirlz 4-1
Little Lake-herz 4-1
Blue Dolphins 4-1
Tubert Hot Shots 2-3
Sparkman Sparks 1-4
Conquest Comets 0-5
*--*
*--*
WCBL
*--*
*--*
TEAM RECORD
Lady Knights 6-0
Da Bomb Squad 5-1
Issagholian Wildcats 3-3
Hoop ‘N’ Holler 3-3
Black Ice 3-3
Haynes Hot Shots 1-5
Copeland Sparks 0-6
*--*
*--*
5-6 GRADE WNBA
*--*
*--*
TEAM RECORD
The Tribe 3-0
Witcher Wizards 2-1
Blazers 1-1
Streakz 0-2
Timber wolves 0-2
*--*
*--*
WABA
*--*
*--*
TEAM RECORD
Star Shooters 3-0
Starkand Hot Shots 3-0
Heartbreakers 1-2
The Rockets 0-2
The Huskies 0-3
*--*
*--*
WCBA
*--*
*--*
TEAM RECORD
Heat 5-0
Black Angus Bullets 3-2
Benda Wildcats 3-2
Rolling Thunder 2-3
Firebirds 1-4
Nichols and 1 1-4
*--*
*--*
WPAC-6
*--*
*--*
TEAM RECORD
Teleng Hot Shots 5-0
Wild Things 3-2
Dragob Flies 3-2
Red Devils 2-3
Avendana Hot Shots 2-3
Shooting Stars 0-4
*--*
*--*
7-9 GRADE BLUE
*--*
*--*
TEAM RECORD
Superior Babes 3-0
Lady Ballerz 2-1
The Tribe(8th) 3-1
Comets 1-3
The Tribe(7th) 0-4
*--*
*--*
RED
*--*
*--*
TEAM RECORD
Flames 4-0
Crter Bruins 3-1
Basketballerz 2-2
Hot Ballas 1-3
Roxy Angels 0-4
*--*
*--*
WHITE
*--*
*--*
TEAM RECORD
Peshawa Indians 3-1
Intimidator Chicks 2-2
Lady Lakers 2-2
Rodriguez Hot Shots 2-2
Rebels 1-3
*--*
*--*
BLACK
*--*
*--*
TEAM RECORD
Independent 4-0
Diaz Sparks 3-1
Air Nike 2-2
Lady Sixers 1-3
And 1 0-4
*--*