Gulp!
- Share via
Matt Sullivan (letter, March 5) compares gas prices to those for milk and orange juice. We do not bat an eye over their cost because we don’t buy 20 gallons a week, nor do we need orange juice to get to work.
Bob Fenton
Cucamonga
More to Read
Sign up for The Wild
We’ll help you find the best places to hike, bike and run, as well as the perfect silent spots for meditation and yoga.
You may occasionally receive promotional content from the Los Angeles Times.